Płyty betonowe

Płyty elewacyjne

Płyty elewacyjne stanowią centralny punkt decydujący o charakterze i estetyce danego budynku czy projektu architektonicznego. Elewacja z wykorzystaniem betonu architektonicznego to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych przestrzeni o industrialnej i niekonwencjonalnej stylistyce. Obecnie, za sprawą mody, betonowe wykończenia nie tylko przykuwają uwagę swoją oryginalnością, ale świadczą również o ekskluzywności danej inwestycji. Sprawdź, czy płyty betonowe, dekoracyjne pasują też do Twojego domu.

plyty_elewacyjne

Przejdź do płyt elewacyjnych

przejdź
plyty_tarasowe

Przejdź do płyt tarasowych

przejdź

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe toBETON stanowią oryginalne wykończenie zarówno budynków prywatnych, jak i publicznych. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów płyty betonowe wykazują odporność na skutki stałej ekspozycji zewnętrznej, zapewniając estetykę i piękno na długie lata. Nowoczesna stylistyka płyt tarasowych toBETON idealnie współgra z drewnianymi, szklanymi i metalowymi dodatkami, jak również z oryginalną roślinnością tarasową.

Płyty ogrodowe

Beton architektoniczny zewnętrzny stanowi doskonałe uzupełnienie przestrzeni zielonych. Surowość tego materiału oraz monochromatyczna kolorystyka podkreśla piękno roślinności, harmonijnie wpisując się w charakter ogrodów i zieleni przydomowej. Płyty wykonywane z betonu architektonicznego mogą być wykorzystane do projektów ogrodowych alejek, chodników, jak i ogrodzeń.

plyty_ogrodowe

Przejdź do płyt ogrodowych

przejdź
plytybetonowe

Zobacz rozmiary płyt

przejdź

Sprawdź rozmiary płyt

Sprawdź rozmiary dostępnych płyt

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.